Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2024

Gösterim: 368

2023 – 2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI ARA SINAV PROGRAMI

SAĞLIK TURİZM İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

 

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

Sınav Yeri

20.04.2024

Cumartesi

12:00

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi II

Öğr. Gör. Onur Akdoğan

I

D3-D4

15:00

Türk Dili II

Öğr. Gör. Dr. Banu Dündar Kara

I

D3-D4

 

22.04.2024

Pazartesi

11:00

Sağlık Turizmi Pazarlaması

Öğr. Gör. Volkan Akgül

I

D3-D4

13:00

Genel Muhasebe

Dr. Öğr. Üyesi Füsun Esenkal

I

D3-D4

 

24.04.2024

Çarşamba

11:00

Yabancı Dil II

Öğr. Gör. Pınar Akpınar

I

D1-D2

14:15

Tıbbi Terminoloji

Öğr. Gör. Ayşegül Demir Sarıipek

I

D1-D2

 

25.04.2024

Perşembe

13:00

Sağlık Tur. İşl. Halkla İlişkiler

Dr. Öğr. Üyesi Füsun Esenkal

I

D1

Biyoistatistik

Dr. Öğr. Üyesi Havva Gözgeç Mutlu

D2

15:30

Sağlık Turizmi İşletmeciliği

Öğr. Gör. Volkan Akgül

I

D1-D2

 

26.04.2024

Cuma

11:00

İletişim

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I

D1-D2

14:15

Türkiye’de Sağlık Turizmi Uygulamaları

Dr. Öğr. Üyesi Havva Gözgeç Mutlu

I

D1-D2


 

 

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

 

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

Sınav Yeri

20.04.2024

Cumartesi

10:30

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi II

Öğr. Gör. Onur Akdoğan

I

D1-D2

13:30

Türk Dili II

Öğr. Gör. Dr. Banu Dündar Kara

I

D1-D2

 

22.04.2024

Pazartesi

10:00

Otel İşletmeciliği

Öğr. Gör. Dr. Semih Sarıipek

I

D1-D2

13:00

Genel Muhasebe

Dr. Öğr. Üyesi Füsun Esenkal

I

D1-D2

 

24.04.2024

Çarşamba

10:00

İnsan Kaynakları Yönetimi

Öğr. Gör. Dr. Semih Sarıipek

I

D1

Seyahat Acentacılığı ve Tur Opr.

Doç. Dr. Samet Çevik

D2

Balıkesir Yöresel Mutfağı

Öğr. Gör. Özlem Aydoğdu Atasoy

D3

13:00

Yabancı Dil II

Öğr. Gör. Pınar Akpınar

I

D1-D2

 

25.04.2024

Perşembe

11:00

Mutfak Hizmetleri Yönetimi

Doç. Dr. Melahat Yıldırım Saçılık

I

D1-D2

14:15

Yiyecek İçecek Hizmetleri Yön.

Doç. Dr. Melahat Yıldırım Saçılık

I

D1-D2

 

26.04.2024

Cuma

13:00

Önbüro Hizmetleri Yönetimi

Doç. Dr. Samet Çevik

I

D1-D2

15:30

Kat Hizmetleri

Öğr. Gör. Özlem Aydoğdu Atasoy

I

D1-D2

 

 

YEREL YÖNETİMLER PROGRAMI

 

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

Sınav Yeri

20.04.2024

Cumartesi

12:00

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi II

Öğr. Gör. Onur Akdoğan

I

D1-D2

15:00

Türk Dili II

Öğr. Gör. Dr. Banu Dündar Kara

I

D1-D2

 

22.04.2024

Pazartesi

11:00

Genel Muhasebe

Dr. Öğr. Üyesi Füsun Esenkal

I

D1-D2

14:30

Akıllı Şehir

Öğr. Gör. Sefa Çelebioğlu

I

D1

Karşılaştırmalı Yerel Yönetimler

Öğr. Gör. Dr. Yasemin Oğuzlar Tekin

D2

 

24.04.2024

Çarşamba

11:00

Yabancı Dil II

Öğr. Gör. Pınar Akpınar

I

D3-D4

13:00

Yerel Yönetimler

Dr. Öğr. Üyesi Yasin Turna

I

D3-D4

 

25.04.2024

Perşembe

11:00

Yerel Yön. Stratejik Planlama

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç Toptaş

I

D3-D4

14:15

Siyaset Bilimi

Dr. Öğr. Üyesi Yasin Turna

I

D3-D4

15:30

Girişimcilik II

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç Toptaş

II

D3

 

26.04.2024

Cuma

11:00

Anayasa Hukuku

Öğr. Gör. Dr. Yasemin Oğuzlar Tekin

I

D3-D4

13:00

Türk Siyasal Hayatı

Öğr. Gör. Onur Akdoğan

I

D3-D4

14:15

İş v Sosyal Güvenlik Hukuku

Öğr. Gör. Dr. Yasemin Oğuzlar Tekin

II

D3

15:30

Siyasi Tarih

Öğr. Gör. Onur Akdoğan

II

D3


Fotoğraflar