Tarih: 04 Kasım 2019

Gösterim: 856

Tenis Turnuvası Tamamlandı !

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi (BANÜ) Gençlik ve Spor Kulübü ile Erdek Gençlik ve Spor Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği tenis turnuvası tamamlandı.

Üniversitenin Erdek Meslek Yüksekokulunda 10 Ekim’de başlayan ve 3 Kasım’da yapılan final karşılaşmaları ile sona eren turnuva nefes kesen mücadelelere tanık oldu.
Kadınlar kategorisinde 5 sporcunun yarıştığı turnuvada Nevin Özdeş birinci, Fatoş Akan ikinci ve Emine Bozoğlu üçüncü oldu.

BANÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Karatepe tüm katılımcılara teşekkür ederek “Erdek Meslek Yüksekokuluna böyle güzel bir tenis sahasının kazandırılmasında emeği geçen başta Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir’e, Yapı İşleri Daire Başkanımız Sayın Mustafa İmamoğlu ve ekibine, bu organizasyonu yapan okul sekreterimiz Sayın Kenan Bozoğlu’na ve bu tesisin yapılmasında büyük emeği olan Emin Öngörer’e çok teşekkür ediyoruz. Bölgemiz böylece güzel bir spor tesisi kazandı ve burada çok heyecanlı maçlar izledik. İnanıyorum ki önümüzdeki süreçlerde daha güzel organizasyonlara ev sahipliği yapacağız. Başta Sayın Kenan Bozoğlu hocam olmak üzere katkı sunan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.


Bu haber http://www.bandirmamanset.com adresinden alınmıştır.