12 Kasım 2021

Gösterim: 272

2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV (VİZE) PROGRAMI

SAĞLIK TURİZMİ İŞLETMECİLİĞİ

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

Sınav Yeri

20.11.2021

Cumartesi

12:00

Sağlık Turizmi Ekonomisi

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

II

D1

15:30

Sağlık Turizmi

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I

D2-D3-D4

21.11.2021

Pazar

13:00

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I

LMS

22.11.2021

Pazartesi

13:00

Genel İşletme

Dr. Öğr. Üyesi Reyhan SARIÇİÇEK

I

D2-D3-D4

14:15

Sağlık Kurumlarında Finansal Yön.

Dr. Öğr. Üyesi Reyhan SARIÇİÇEK

II

D1

23.11.2021

Salı

13:00

Mesleki Yabancı Dil

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

II

D1

14:15

Genel Turizm

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I

D2-D3-D4

24.11.2021

Çarşamba

13:00

İnsan Kaynakları Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

II

D1

14:15

Davranış Bilimleri

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I

D2-D3-D4

25.11.2021

Perşembe

14:15

Sağlık Bilgi Sistemleri

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

II

D1

26.11.2021

Cuma

14:15

Temel Sağlık Bilgisi ve İlkyardım

Dr. Öğr. Üyesi Tamer AKAY

I

D2-D3-D4

15:30

Sağlık Kur. Stratejik Yönetim

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

II

D1

27.11.2021 Cumartesi

09:45

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I

LMS

14:00

Gönüllülük Çalışmaları

Öğr. Gör. Dr. Yasin TURNA

II

LMS

28.11.2021

Pazar

11:45

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I

LMS

14:30

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I

LMS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

Sınav Yeri

20.11.2021

Cumartesi

12:00

Turizm Ekonomisi

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

II

D3-D4

14:15

Yiyecek İçecek Servisi

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

I

D2-D3-D4

21.11.2021

Pazar

13:00

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I

LMS

22.11.2021

Pazartesi

11:00

Konukla İletişim

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I

D2-D3-D4

13:00

Turizm Pazarlaması

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

II

D1

23.11.2021

Salı

10:30

Özel İlgi Turizmi

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I

D2

Turizm Coğrafyası

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

I

D3

11:45

Turizm Sosyolojisi

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I

D1

13:00

Mesleki Yabancı Dil

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

II

D3-D4

24.11.2021

Çarşamba

10:00

Otelcilik Otomasyon Sistemleri

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

II

BL

15:30

Genel Turizm

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

I

D2-D3-D4

25.11.2021

Perşembe

11:00

Turizm Etiği

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

II

D2

Satış Yönetimi

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

II

D1

13:00

Rekreasyon ve Animasyon

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

II

D1

14:15

Önbüro Hizmetleri

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

I

D2-D3-D4

26.11.2021

Cuma

10:30

Gıda Teknolojisi

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

I

D2-D3-D4

11:45

Turizm ve Kültürel Miras

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

II

D1

14:15

Turizm İşl. Maliyet Analizleri

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

II

D1

27.11.2021 Cumartesi

09:45

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I

LMS

28.11.2021

Pazar

11:45

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I

LMS

14:30

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I

LMS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YEREL YÖNETİMLER

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

Sınav Yeri

20.11.2021

Cumartesi

13:00

Temel Hukuk

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

I

D2-D3-D4

14:15

Girişimcilik

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

II

D1

21.11.2021

Pazar

13:00

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I

LMS

22.11.2021

Pazartesi

14:15

Genel İşletme

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I

D2-D3-D4

15:30

Türk Teşkilat ve İdare Tarihi

Öğr. Gör. Dr. Yasin TURNA

II

D1-D2

23.11.2021

Salı

10:30

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Öğr. Gör. Ömer Faruk ÖZEL

II

D1

11:45

Ahilik ve Çalışma Hayatı

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

II

D2

15:30

Genel Ekonomi

Dr. Öğr. Üyesi Reyhan SARIÇİÇEK

I

D2-D3-D4

24.11.2021

Çarşamba

11:30

Toplum Bilim

Öğr. Gör. Dr. Ceyhun ÇİÇEKÇİ

I

D2-D3-D4

13:00

İnsan Kaynakları Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

I

D3-D4

14:15

İdare Hukuku

Doç. Dr. Onur Kemal YILMAZ

II

D1

15:30

Bürokrasi

Öğr. Gör. Dr. Yasin TURNA

II

D1

25.11.2021

Perşembe

11:00

Yerel Yönetim Mevzuatı

Doç. Dr. Onur Kemal YILMAZ

II

D3-D4

13:00

Çağdaş Siyasal Akımlar

Öğr. Gör. Dr. Yasin TURNA

II

D3-D4

15:30

Kamu Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

I

D2-D3-D4

26.11.2021

Cuma

10:30

Kentleşme ve Konut Politikaları

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

I

D1

15:30

Karşılaştırmalı Siyasal Sistemler

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

II

D3-D4

27.11.2021

Cumartesi

09:45

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I

LMS

14:00

Gönüllülük Çalışmaları

Öğr. Gör. Dr. Yasin TURNA

II

LMS

28.11.2021

Pazar

11:45

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I

LMS

14:30

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I

LMS

 


Fotoğraflar