06 Temmuz 2022

Gösterim: 180

2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM BAHAR YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM BAHAR YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

 

SAĞLIK TURİZMİ İŞLETMECİLİĞİ

 

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

Sınav Yeri

16.07.2022

Cumartesi

09.45

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I

LMS

13.15

Türk Dili II

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I

LMS

17.07.2022

Pazar

09:45

Yabancı Dil II

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I

LMS

20.07.2022

Çarşamba

11:30

Genel Muhasebe

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I

D2

21.07.2022

Perşembe

13:00

Biyoistatistik

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I

D2

15:00

Sağlık Turizmi Pazarlaması

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I

D2

22.07.2022

Cuma

10:30

İletişim

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I

D2

11:45

Sağlık Turizmi İşletmeciliği

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I

D2

14:30

Tıbbi Terminoloji

Dr. Öğr. Üyesi Erdem SARI

I

D2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ

 

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

Sınav Yeri

16.07.2022

Cumartesi

09:45

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I

LMS

13:15

Türk Dili II

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I

LMS

17.07.2022

Pazar

09:45

Yabancı Dil II

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I

LMS

18.07.2022

Pazartesi

11:30

Balıkesir Yöresel Mutfağı

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

I

D1

13:00

Yiyecek İçecek Hizmetleri Yön.

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

I

D1

14:00

Otelcilik Otomasyon Sistemleri II

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

II

BL

15:00

Mutfak Hizmetleri Yönetimi

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

I

D1

19.07.2022

Salı

11:00

Turizm İşl. Halkla İlişkiler

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

II

D2

Turizm Coğrafyası

Doç. Dr. Samet ÇEVİK

II

11:30

Seyahat Acentacılığı ve T. Opr.

Doç. Dr. Samet ÇEVİK

I

D1

İnsan Kaynakları Yönetimi

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

12:30

Turizm Sosyolojisi

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

II

D2

13:00

Önbüro Hizmetleri Yönetimi

Doç. Dr. Samet ÇEVİK

I

D1

14:00

Turizm Etiği

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

II

D2

15:00

Otel İşletmeciliği

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I

D1

15:30

Mesleki Yabancı Dil II

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

II

D2

20.07.2022

Çarşamba

11:30

Kat Hizmetleri

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

I

D1

Turizm ve Kültürel Miras

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

II

13:00

Genel Muhasebe

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I

D1

15:00

Girişimcilik

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

II

D1

 

 

YEREL YÖNETİMLER

 

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

Sınav Yeri

16.07.2022

Cumartesi

09:45

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I

LMS

13:15

Türk Dili II

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I

LMS

17.07.2022

Pazar

09:45

Yabancı Dil II

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I

LMS

20.07.2022

Çarşamba

13:00

Siyaset Bilimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

I

D1

15:00

Genel Muhasebe

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I

D1

21.07.2022

Perşembe

11:30

Siyasi Tarih

Öğr. Gör. Dr. Ceyhun ÇİÇEKÇİ

I

D1

13:00

Türkiye’nin Yakın Tarihi

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

II

D1

13:30

Anayasa Hukuku

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

I

D1

14:30

Yerel Yönetimlerde Halkla İlişkiler

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

II

D1

15:00

Karşılaştırmalı Yerel Yönetimler

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

I

D1

22.07.2022

Cuma

10:30

Akıllı Şehir

Doç. Dr. Onur Kemal YILMAZ

I

D1

11:45

Yerel Yönetimler

Doç. Dr. Onur Kemal YILMAZ

I

D1

14:30

Türk Siyasal Hayatı

Dr. Öğr. Üyesi Yasin TURNA

I

D1

15:00

Çevre Koruma

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

II

D1

15:30

Yerel Yön. Stratejik Planlama

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

II

D1

 


Fotoğraflar