25 Şubat 2022

Gösterim: 383

2021 - 2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

ERDEK MESLEK YÜKSEKOKULU

2021-2022 BAHAR YARIYILI SAĞLIK TURİZMİ İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1. SINIF DERS PROGRAMI

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

 

08:45-09:30

 

 

 

 

 

08:45-09:30

09:35-10:20

 

Sağlık Turizmi İşletmeciliği

D3

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç Toptaş

Türk Dili II

LMS

Öğr. Gör. Oğuz Düzgün

 

 

09:35-10:20

10:25-11:05

 

 

İletişim

D3

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç Toptaş

10:25-11:05

11:15-12:00

 

Yabancı Dil II

LMS

Öğr. Gör. Pınar Akpınar

Sağlık Turizmi Pazarlaması

D3

Dr. Öğr. Üyesi

Füsun Esenkal Çözeli

11:15-12:00

12:50-13:35

 

Genel Muhasebe

D3

Dr. Öğr. Üyesi Füsun Esenkal Çözeli

12:50-13:35

13:40-14:25

 

 

 

13:40-14:25

14:30-15:15

 

 

Biyoistatistik

D3

Dr. Öğr. Üyesi

Füsun Esenkal Çözeli

Tıbbi Terminoloji

D3

Dr. Öğr. Üyesi Erdem Sarı

14:30-15:15

15:20-16:05

 

 

 

15:20-16:05

16:10-16:55

 

 

 

16:10-16:55

17:05-17:50

 

 

 

 

 

17:05-17:50

17:55-18:40

 

 

 

 

Atatürk İlk.ve Ink. Tar. II   LMS

Öğr. Gör. Onur Akdoğan

17:55-18:40

18:45-19:30

 

 

 

 

18:45-19:30

2021-2022 BAHAR YARIYILI SAĞLIK TURİZMİ İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2. SINIF DERS PROGRAMI

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

 

08:45-09:30

 

 

 

 

 

08:45-09:30

09:35-10:20

İşyeri Uygulaması ve İşyeri Eğitimi

 

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç Toptaş

Öğr. Gör. Semih Sarıipek

 

 

 

İşyeri Uygulaması ve İşyeri Eğitimi

 

Dr. Öğr. Üyesi Füsun Esenkal Çözeli

09:35-10:20

10:25-11:05

 

 

 

10:25-11:05

11:15-12:00

 

 

 

11:15-12:00

12:50-13:35

 

 

 

12:50-13:35

13:40-14:25

 

 

 

13:40-14:25

14:30-15:15

 

 

 

 

 

14:30-15:15

15:20-16:05

 

 

 

 

 

15:20-16:05

16:10-16:55

 

 

 

 

 

16:10-16:55

2021-2022 BAHAR YARIYILI TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1. SINIF DERS PROGRAMI

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

 

08:45-09:30

 

 

 

 

 

08:45-09:30

09:35-10:20

 

Otel İşletmeciliği

D1

Öğr. Gör. Semih Sarıipek

Türk Dili II

LMS

Öğr. Gör. Oğuz Düzgün

 

 

09:35-10:20

10:25-11:05

 

 

Kat Hizmetleri

LMS

Öğr. Gör. Özlem Aydoğdu Atasoy

10:25-11:05

11:15-12:00

 

 

Mutfak Hizmetleri Yönetimi

D1

Dr. Öğr. Üyesi Melahat Yıldırım Saçılık

11:15-12:00

12:50-13:35

 

Önbüro Hizmetleri Yönetimi

D1

Doç. Dr. Samet Çevik

 

12:50-13:35

13:40-14:25

 

 

Yabancı Dil II

LMS

Öğr. Gör. Pınar Akpınar

 

13:40-14:25

14:30-15:15

 

Yiyecek-İçecek Hizmetleri Yönetimi

D1

Dr. Öğr. Üyesi Melahat Yıldırım Saçılık

Genel Muhasebe

D1

Dr. Öğr. Üyesi Füsun Esenkal Çözeli

14:30-15:15

15:20-16:05

 

İnsan Kay. Yönetimi

D1

Öğr. Gör. Semih Sarıipek

Seyahat Ac. ve T. Opr. D2

Doç. Dr. Samet Çevik

Balıkesir Yör. Mutfağı

D3

Dr.Öğr. Üy.

Melahat Y. Saçılık

15:20-16:05

16:10-16:55

 

16:10-16:55

17:05-17:50

 

 

 

 

17:05-17:50

17:55-18:40

 

 

 

 

Atatürk İlk.ve Ink. Tar. II   LMS

Öğr. Gör. Onur Akdoğan

17:55-18:40

18:45-19:30

 

 

 

 

18:45-19:30

 2021-2022 BAHAR YARIYILI TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2. SINIF DERS PROGRAMI

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

 

08:45-09:30

İşyeri Uygulaması ve İşyeri Eğitimi

 

Doç. Dr. Samet Çevik

Dr. Öğr. Üyesi Melahat Yıldırım Saçılık

Öğr. Gör. Özlem Aydoğdu Atasoy

 

 

 

 

08:45-09:30

09:35-10:20

Turizm Coğrafyası

D2

Doç. Dr. Samet Çevik

 

 

 

09:35-10:20

10:25-11:05

Turizm Etiği

D2

Öğr. Gör. Semih Sarıipek

 

 

10:25-11:05

11:15-12:00

 

 

11:15-12:00

12:50-13:35

Mesleki Yabancı Dil II

D2

Öğr. Gör. Pınar Akpınar

Turizm İşletmelerinde Halkla İlişkiler

D2

Öğr. Gör. Semih Sarıipek

 

 

12:50-13:35

13:40-14:25

Otelcilik Otomasyon Sistemleri II

BL

Dr. Öğr. Üyesi Melahat Yıldırım Saçılık

 

 

 

13:40-14:25

14:30-15:15

 

 

14:30-15:15

15:20-16:05

Turizm Sosyolojisi

D2

Öğr. Gör. Semih Sarıipek

 

 

15:20-16:05

16:10-16:55

 

 

 

16:10-16:55

17:05-17:50

 

 

 

17:05-17:50

17:55-18:40

 

 

 

 

 

17:55-18:40

2021-2022 BAHAR YARIYILI YEREL YÖNETİMLER PROGRAMI 1. SINIF DERS PROGRAMI

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

 

08:45-09:30

 

Genel Muhasebe

D4

Dr. Öğr. Üyesi

Füsun Esenkal Çözeli

 

 

 

08:45-09:30

09:35-10:20

Karşılaştırmalı Yerel Yönetimler

D4

Öğr. Gör. Dr.

Yasemin Oğuzlar Tekin

Türk Dili II

LMS

Öğr. Gör. Oğuz Düzgün

 

 

09:35-10:20

10:25-11:05

 

 

10:25-11:05

11:15-12:00

Yerel Yönetimler

D4

Doç. Dr. Onur Kemal Yılmaz

Yabancı Dil II

LMS

Öğr. Gör. Pınar Akpınar

Siyaset Bilimi

D4

Dr. Öğr. Üyesi Ali Mazak

 

11:15-12:00

12:50-13:35

Anayasa Hukuku

D4

Öğr. Gör. Dr.

Yasemin Oğuzlar Tekin

 

12:50-13:35

13:40-14:25

 

 

 

13:40-14:25

14:30-15:15

 

Siyasi Tarih

D4

Öğr. Gör. Dr.

Ceyhun Çiçekçi

 

14:30-15:15

15:20-16:05

Türk Siyasal Hayatı

D4

Dr. Öğr. Üyesi

Yasin Turna

Akıllı Şehir

D4

Doç. Dr. Onur Kemal Yılmaz

 

 

15:20-16:05

16:10-16:55

 

 

16:10-16:55

17:05-17:50

 

 

 

17:05-17:50

17:55-18:40

 

 

 

 

Atatürk İlk.ve Ink. Tar. II   LMS

Öğr. Gör. Onur Akdoğan

17:55-18:40

18:45-19:30

 

 

 

 

18:45-19:30

2021-2022 BAHAR YARIYILI YEREL YÖNETİMLER PROGRAMI 2. SINIF DERS PROGRAMI

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

 

08:45-09:30

 

 

 

 

 

08:45-09:30

09:35-10:20

 

İşyeri Uygulaması ve İşyeri Eğitimi

 

Dr. Öğr. Üyesi Yasin Turna

Öğr. Gör. Dr. Yasemin Oğuzlar Tekin

 

İşyeri Uygulaması ve İşyeri Eğitimi

 

Doç. Dr. Onur Kemal Yılmaz

Dr. Öğr. Üyesi Ali Mazak

Öğr. Gör. Dr. Ceyhun Çiçekçi

Meslek Etiği

D2

Dr. Öğr. Üyesi Ali Mazak

 

09:35-10:20

10:25-11:05

 

 

10:25-11:05

11:15-12:00

 

 

 

11:15-12:00

12:50-13:35

Bürokrasi

D2

Dr. Öğr. Üyesi Yasin Turna

 

 

12:50-13:35

13:40-14:25

 

 

13:40-14:25

14:30-15:15

Yerel Yönetimlerde Halkla İlişkiler

BL

Öğr. Gör. Dr. Yasemin Oğuzlar Tekin

 

Kültürel Miras

D2

Dr. Öğr. Üyesi Ali Mazak

Yerel Yönetimlerde Stratejik Planlama

D2

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç Toptaş

14:30-15:15

15:20-16:05

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

D2

Öğr. Gör. Dr. Yasemin Oğuzlar Tekin

 

15:20-16:05

16:10-16:55

 

16:10-16:55

17:05-17:50

 

 

 

 

17:05-17:50

 


Fotoğraflar