10 Aralık 2020

Gösterim: 167

2020-2021 Eğitim-Öğretim Güz Dönemi Mazeret Sınav Programı

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ERDEK MESLEK YÜKSEKOKULU

2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM GÜZYARIYILI ARASINAV PROGRAMI

Programı

Adı-Soyadı

Öğrenci No

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınav Tarihi

Saati

Turizm ve Otel İşletmeciliği

 

Gülsüm Cengiz

193101025

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

14.12.2020

13.00

Önbüro Hizmetleri

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

15.12.2020

15.00

Mert Çokuysal

203101020

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

18.12.2020

20.00

Berkant Malgir

183101009

Satış Yönetimi

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

15.12.2020

11.00

Hakan Efe

193101040

Kongre ve Fuar Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

16.12.2020

16.00

Görkem Berkay Özenç

183101033

Turizm Pazarlaması

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

16.12.2020

13.00

Gamze Demir

183101216

Mesleki Yabancı Dil I (İngilizce)

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

18.12.2020

13.00

Samet Gökçe

193101014

Yavaş Turizm

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

16.12.2020

11.00

Cüneyt Salman

193101013

Turizm Pazarlaması

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

16.12.2020

13.00

Arzum Eylem Çimen

193101003

İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

18.12.2020

15.00

 

Yerel Yönetimler

Ümran Öklük

183102050

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

14.12.2020

13.00

Yağmur Direk

203102004

Temel Hukuk

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

14.12.2020

15.00

Eren Aydın

193102057

Yerel Yönetim Mevzuatı

Dr. Öğr. Üyesi Onur K. YILMAZ

15.12.2020

11.00

İnsan Hakları

Öğr. Gör. Yasin TURNA

14.12.2020

15.00

Onur Özmutlu

183102007

Yabancı Dil I (İngilizce)

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

17.12.2020

10.00

Ali Can Reis

193102042

Genel Ekonomi

Dr. Öğr. Üyesi Reyhan SARIÇİÇEK

17.12.2020

13.00

Edanur Tiryaki

203102018

Genel Ekonomi

Dr. Öğr. Üyesi Reyhan SARIÇİÇEK

17.12.2020

13.00

Temel Hukuk

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

14.12.2020

15.00

Elif Özmutlu

173122037

İnsan Hakları(İÖ)

Öğr. Gör. Yasin TURNA

14.12.2020

15.00

Mehmet Atak

183102003

İdare Hukuku

Dr. Öğr. Üyesi Onur K.YILMAZ

16.12.2020

11.00

 

Sağlık Turizmi İşletmeciliği

Büşra Yıldırım

203103032

Sağlık Turizmi

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

18.12.2020

11.00

Edanur Algan

203103024

Sağlık Turizmi

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

18.12.2020

11.00

Seda Nur Ünal

203103043

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

14.12.2020

13.00

Onur Sak

203103038

Temel Sağlık Bilgisi ve İlkyardım

Doç. Dr. Yılda Arzu ABA

14.12.2020

15.00

Abdulkadir Bağcı

203103005

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

16.12.2020

13.00

Genel İşletme

Dr. Öğr. Üyesi Reyhan SARIÇİÇEK

17.12.2020

15.00

Sağlık Turizmi

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

18.12.2020

11.00

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

18.12.2020

20.00

Metehan Bildirici

203103042

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

14.12.2020

13.00

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

16.12.2020

13.00

Genel Turizm

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

15.12.2020

13.00

Genel İşletme

Dr. Öğr. Üyesi Reyhan SARIÇİÇEK

17.12.2020

15.00

Temel Sağlık Bilgisi ve İlkyardım

Doç. Dr. Yılda Arzu ABA

14.12.2020

15.00

Sağlık Turizmi

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

18.12.2020

11.00

Davranış Bilimleri

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

15.12.2020

15.00

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

18.12.2020

20.00

Yabancı Dil I (İngilizce)

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

17.12.2020

10.00