02 Şubat 2021

Gösterim: 215

2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI DERS GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

SAĞLIK TURİZM İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

06.02.2021

Cumartesi

14:15

Sağlık Turizmi

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I.  Sınıf

07.02.2021

Pazar

14:30

Genel İşletme

Dr. Öğr. Üyesi Reyhan SARIÇİÇEK

I.  Sınıf

08.02.2021

Pazartesi

14:00

Temel Sağlık Bilgisi ve İlkyardım

Doç. Dr. Yılda Arzu ABA

I.  Sınıf

09.02.2021

Salı

14:00

Genel Turizm

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I.  Sınıf

10.02.2021

Çarşamba

11:15

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I.  Sınıf

11.02.2021

Perşembe

12:45

Davranış Bilimleri

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I.  Sınıf

12.02.2021

Cuma

09:00

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I.  Sınıf

11:45

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I.  Sınıf

14:15

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I.  Sınıf

 

TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

 
 

06.02.2021

Cumartesi

12:15

Turizm Coğrafyası

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

I. Sınıf

 

Özel İlgi Turizmi

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I. Sınıf

 

13:30

Rekreasyon ve Animasyon

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

II. Sınıf

 

15:00

Yiyecek İçecek Servisi

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

I. Sınıf

 

07.02.2021

Pazar

12:00

Gıda Teknolojisi

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

I. Sınıf

 

14:00

Satış Yönetimi

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

II. Sınıf

 

16:00

Otelcilik Otomasyon Sistemleri I

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

II. Sınıf

 

08.02.2021

Pazartesi

14:00

Konukla İletişim

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I. Sınıf

 

15:30

Turizm İşl. Maliyet Analizleri

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

II. Sınıf

 

09.02.2021

Salı

10:15

Yavaş Turizm

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

II. Sınıf

 

12:00

Önbüro Hizmetleri

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

I. Sınıf

 

15:30

Turizm Pazarlaması

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

II. Sınıf

 

10.02.2021

Çarşamba

11:15

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I. Sınıf

 

12:30

İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

II. Sınıf

 

17:30

Mesleki Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

II. Sınıf

 

11.02.2021

Perşembe

10:30

Kongre ve Fuar Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

II. Sınıf

 

12:15

Genel Turizm

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

I. Sınıf

 

15:30

Turizm Ekonomisi

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

II. Sınıf

 

12.02.2021

Cuma

09:00

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I. Sınıf

 

11:45

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I. Sınıf

 

14:15

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I. Sınıf

 
       

 

YEREL YÖNETİMLER PROGRAMI

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

 
 

06.02.2021

Cumartesi

11:00

Temel Hukuk

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

I. Sınıf

 

13:30

Yerel Yönetim Mevzuatı

Dr. Öğr. Üyesi Onur Kemal YILMAZ

II. Sınıf

 

07.02.2021

Pazar

14:30

Toplum Bilimi

Öğr. Gör. Yasin TURNA

I.  Sınıf

 

16:00

Karşılaştırmalı Siyasal Sistemler

Öğr. Gör. Ceyhun ÇİÇEKÇİ

II. Sınıf

 

08.02.2021

Pazartesi

12:15

Kamu Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

I. Sınıf

 

14:30

Çağdaş Siyasal Akımlar

Öğr. Gör. Yasin TURNA

II. Sınıf

 

16:00

İnsan Hakları

Öğr. Gör. Yasin TURNA

II. Sınıf

 

09.02.2021

Salı

11:00

Kentleşme ve Konut Politikaları

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

I. Sınıf

 

Kentleşme ve Konut Politikaları

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

II. Sınıf

 

14:30

İnsan Kaynakları Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

I. Sınıf

 

İnsan Kaynakları Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

II. Sınıf

 

10.02.2021

Çarşamba

09:30

İdare Hukuku

Dr. Öğr. Üyesi Onur Kemal YILMAZ

II. Sınıf

 

11:15

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I. Sınıf

 

13:15

Genel İşletme

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I. Sınıf

 

16:00

Türk Dış Politikası

Öğr. Gör. Ceyhun ÇİÇEKÇİ

II. Sınıf

 

11.02.2021

Perşembe

10:30

Genel Ekonomi

Dr. Öğr. Üyesi Reyhan SARIÇİÇEK

I. Sınıf

 

13:00

Girişimcilik I

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

II. Sınıf

 

16:00

Türk Siyasi Düşünce Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

II. Sınıf

 

17:30

AB ve Yerel Yönetimler I

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

Kalanlar

 

12.02.2021

Cuma

09:00

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I. Sınıf

 

11:45

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I. Sınıf

 

14:15

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I. Sınıf

 

 

 

 


Fotoğraflar