12 Ocak 2021

Gösterim: 239

2020 – 2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM GÜZ YARIYILI FİNAL SINAV PROGRAMI

SAĞLIK TURİZM İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

 

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

 
 

16.01.2021

Cumartesi

14:30

Sağlık Turizmi

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I.  Sınıf

 

18.01.2021

Pazartesi

12:15

Temel Sağlık Bilgisi ve İlkyardım

Doç. Dr. Yılda Arzu ABA

I.  Sınıf

 

19.01.2021

Salı

14:30

Genel İşletme

Dr. Öğr. Üyesi Reyhan SARIÇİÇEK

I.  Sınıf

 

20.01.2021

Çarşamba

14:00

Genel Turizm

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I.  Sınıf

 

21.01.2021

Perşembe

10:30

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I.  Sınıf

 

22.01.2021

Cuma

14:30

Davranış Bilimleri

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I.  Sınıf

 

25.01.2021

Pazartesi

14:50

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I.  Sınıf

 

26.01.2021

Salı

13:05

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I.  Sınıf

 

14:15

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I.  Sınıf

 

 

 

 

 

 

 

TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

 

 

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

 
 

16.01.2021

Cumartesi

09:30

Mesleki Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

II. Sınıf

 

15:00

Yiyecek İçecek Servisi

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

I.  Sınıf

 

17.01.2021

Pazar

14:00

Özel İlgi Turizmi

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I.  Sınıf

 

15:15

Otelcilik Otomasyon Sistemleri I

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

II. Sınıf

 

18.01.2021

Pazartesi

14:15

Konukla İletişim

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I.  Sınıf

 

17:15

Turizm İşl. Maliyet Analizleri

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

II. Sınıf

 

19.01.2021

Salı

09:30

Satış Yönetimi

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

II. Sınıf

 

15:30

Turizm Coğrafyası

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

I.  Sınıf

 

20.01.2021

Çarşamba

09:30

Yavaş Turizm

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

II. Sınıf

 

12:30

Genel Turizm

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

I.  Sınıf

 

14:00

Kongre ve Fuar Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

II. Sınıf

 

21.01.2021

Perşembe

10:30

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I.  Sınıf

 

12:30

Turizm Ekonomisi

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

II. Sınıf

 

22.01.2021

Cuma

12:15

Rekreasyon ve Animasyon

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

II. Sınıf

 

13:30

Önbüro Hizmetleri

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

I.  Sınıf

 

16:15

İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

II. Sınıf

 

23.01.2021

Cumartesi

10:15

Gıda Teknolojisi

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

I.  Sınıf

 

24.01.2021

Pazar

13:30

Turizm Pazarlaması

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

II. Sınıf

 

25.01.2021

Pazartesi

14:50

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I.  Sınıf

 

26.01.2021

Salı

13:05

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I.  Sınıf

 

14:15

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I.  Sınıf

 
           

YEREL YÖNETİMLER PROGRAMI

 

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

 
 

16.01.2021

Cumartesi

12:00

Temel Hukuk

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

I.  Sınıf

 

13:30

Yerel Yönetim Mevzuatı

Dr. Öğr. Üyesi Onur Kemal YILMAZ

II. Sınıf

 

17.01.2021

Pazar

14:30

Toplum Bilimi

Öğr. Gör. Yasin TURNA

I.   Sınıf

 

16:00

Karşılaştırmalı Siyasal Sistemler

Öğr. Gör. Ceyhun ÇİÇEKÇİ

II. Sınıf

 

18.01.2021

Pazartesi

12:30

Kamu Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

I.  Sınıf

 

14:30

Çağdaş Siyasal Akımlar

Öğr. Gör. Yasin TURNA

II. Sınıf

 

16:00

İnsan Hakları

Öğr. Gör. Yasin TURNA

II. Sınıf

 

19.01.2021

Salı

09:30

Kentleşme ve Konut Politikaları

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

I.  Sınıf

 

Kentleşme ve Konut Politikaları

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

II. Sınıf

 

20.01.2021

Çarşamba

09:30

İdare Hukuku

Dr. Öğr. Üyesi Onur Kemal YILMAZ

II. Sınıf

 

12:30

Genel Ekonomi

Dr. Öğr. Üyesi Reyhan SARIÇİÇEK

I.  Sınıf

 

14:00

Türk Dış Politikası

Öğr. Gör. Ceyhun ÇİÇEKÇİ

II. Sınıf

 

21.01.2021

Perşembe

10:30

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I.  Sınıf

 

16:00

Türk Siyasi Düşünce Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

II. Sınıf

 

22.01.2021

Cuma

10:30

Genel İşletme

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I.  Sınıf

 

15:30

Girişimcilik I

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

II. Sınıf

 

23.01.2021

Cumartesi

15:30

İnsan Kaynakları Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

I.  Sınıf

 

İnsan Kaynakları Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

II. Sınıf

 

18:30

AB ve Yerel Yönetimler I

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

Kalanlar

 

25.01.2021

Pazartesi

14:50

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I.  Sınıf

 

26.01.2021

Salı

13:05

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I.  Sınıf

 

14:15

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I.  Sınıf

 

 


Fotoğraflar