16 Kasım 2020

Gösterim: 372

2020 – 2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM GÜZ YARIYILI ARASINAV PROGRAMI

SAĞLIK TURİZMİ İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

 

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

 
 

21.11.2020

13:00

Sağlık Turizmi

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I. Sınıf

 

Cumartesi

 

23.11.2020

13:00

Temel Sağlık Bilgisi ve İlkyardım

Doç. Dr. Yılda Arzu ABA

I. Sınıf

 

Pazartesi

 

24.11.2020

13:00

Genel İşletme

Dr. Öğr. Üyesi Reyhan SARIÇİÇEK

I. Sınıf

 

Salı

 

25.11.2020

13:00

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I. Sınıf

 

Çarşamba

15:00

Genel Turizm

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

 

26.11.2020

13:00

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I. Sınıf

 

Perşembe

 

27.11.2020

13:00

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I. Sınıf

 

Cuma

 

28.11.2020

17:00

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I. Sınıf

 

Cumartesi

 

29.11.2020

13:00

Davranış Bilimleri

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I. Sınıf

 

Pazar

 
           
           

TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

 

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

 
 

21.11.2020

13:00

Turizm Ekonomisi

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

II. Sınıf

 

Cumartesi

15:00

Yiyecek İçecek Servisi

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

I. Sınıf

 

23.11.2020

13:00

Konukla İletişim

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I. Sınıf

 

Pazartesi

15:00

Turizm İşl. Maliyet Analizleri

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

II. Sınıf

 

 

10:00

Satış Yönetimi

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

II. Sınıf

 

24.11.2020

13:00

Turizm Pazarlaması

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

II. Sınıf

 

Salı

15:00

Turizm Coğrafyası

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

I. Sınıf

 

 

Özel İlgi Turizmi

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I. Sınıf

 

25.11.2020

10:00

Yavaş Turizm

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

II. Sınıf

 

Çarşamba

13:00

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I. Sınıf

 

 

15:00

Kongre ve Fuar Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

II. Sınıf

 

26.11.2020

11:00

Genel Turizm

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

I. Sınıf

 

Perşembe

13:00

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I. Sınıf

 

27.11.2020

11:00

Rekreasyon ve Animasyon

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

II. Sınıf

 

Cuma

13:00

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I. Sınıf

 

 

15:00

İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

II. Sınıf

 

28.11.2020

13:00

Gıda Teknolojisi

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

I. Sınıf

 

Cumartesi

15:00

Otelcilik Otomasyon Sistemleri I

Dr.Öğr.Üyesi Melahat Y. SAÇILIK

II. Sınıf

 

 

17:00

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I. Sınıf

 

29.11.2020

13:00

Önbüro Hizmetleri

Dr. Öğr. Üyesi Samet ÇEVİK

I. Sınıf

 

Pazar

15:00

Mesleki Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

II. Sınıf

 
           
           

YEREL YÖNETİMLER PROGRAMI

 

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

 
 

21.11.2020

13:00

Temel Hukuk

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

I. Sınıf

 

Cumartesi

15:00

Yerel Yönetim Mevzuatı

Dr. Öğr. Üyesi Onur Kemal YILMAZ

II. Sınıf

 

23.11.2020

11:00

Kamu Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

I. Sınıf

 

Pazartesi

13:00

Çağdaş Siyasal Akımlar

Öğr. Gör. Yasin TURNA

II. Sınıf

 

 

15:00

İnsan Hakları

Öğr. Gör. Yasin TURNA

II. Sınıf

 

24.11.2020

11:00

Genel İşletme

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I. Sınıf

 

Salı

13:00

Kentleşme ve Konut Politikaları

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

I. Sınıf

 

 

Kentleşme ve Konut Politikaları

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

II. Sınıf

 

25.11.2020

10:00

İdare Hukuku

Dr. Öğr. Üyesi Onur Kemal YILMAZ

II. Sınıf

 

Çarşamba

13:00

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I. Sınıf

 

 

15:00

Türk Dış Politikası

Öğr. Gör. Ceyhun ÇİÇEKÇİ

II. Sınıf

 

26.11.2020

11:00

Toplum Bilimi

Öğr. Gör. Yasin TURNA

I.  Sınıf

 

Perşembe

13:00

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I. Sınıf

 

 

15:00

Türk Siyasi Düşünce Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

II. Sınıf

 

27.11.2020

13:00

Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I. Sınıf

 

Cuma

15:00

Girişimcilik I

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

II. Sınıf

 

28.11.2020

13:00

İnsan Kaynakları Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

I. Sınıf

 

Cumartesi

İnsan Kaynakları Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

II. Sınıf

 

 

17:00

Türk Dili I

Öğr. Gör. Oğuz DÜZGÜN

I. Sınıf

 

29.11.2020

13:00

Genel Ekonomi

Dr. Öğr. Üyesi Reyhan SARIÇİÇEK

I. Sınıf

 

Pazar

15:00

Karşılaştırmalı Siyasal Sistemler

Öğr. Gör. Ceyhun ÇİÇEKÇİ

II. Sınıf

 

 

17:00

AB ve Yerel Yönetimler I

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

Kalanlar

 

Fotoğraflar