Güncelleme Tarihi: 30 December 2022

Visitors: 161

2022 – 2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM GÜZ YARIYILI FİNAL PROGRAMI

 

SAĞLIK TURİZMİ İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

Sınav Yeri

09.01.2023

Pazartesi

11:45

Sağlık Kurumlarında Finansal Yön.

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

II

D1

13:00

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I

D3-D4

15:30

Genel İşletme

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I

D2-D3-D4

10.01.2023

Salı

14:15

Sağlık Kurumlarında Stratejik Yön.

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

II

D1

15:30

Genel Turizm

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I

D2-D3-D4

11.01.2023

Çarşamba

13:00

Mesleki Yabancı Dil

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

II

D1

14:15

Temel Sağlık Bilgisi ve İlkyardım

Öğr. Gör. Ayşegül D. SARIİPEK

I

D2-D3-D4

15:30

Sağlık Bilgi Sistemleri

Araş. Gör. Dr. Havva G. MUTLU

II

D1

12.01.2023

Perşembe

14:15

Sağlık Turizmi Ekonomisi

Araş. Gör. Dr. Havva G. MUTLU

II

D1

15:30

Davranış Bilimleri

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I

D2-D3-D4

13.01.2023

Cuma

11:45

İnsan Kaynakları Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

II

D1

14:15

Sağlık Kurumlarında Maliyet Muh.

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

II

D1

15:30

Sağlık Turizmi

Dr. Öğr. Üyesi Füsun E. ÇÖZELİ

I

D2-D3-D4

16.01.2023 Pazartesi

10:30

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I

D3-D4

13:30

Türk Dili I

Öğr. Gör. Dr. Oğuz DÜZGÜN

I

D3-D4

17.01.2023

Salı

13:30

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I

D1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

Sınav Yeri

09.01.2023

Pazartesi

10:30

Turizm Pazarlaması

Doç. Dr. Samet ÇEVİK

II

D1-D2

11:45

Genel Turizm

Doç. Dr. Samet ÇEVİK

I

D3-D4

13:00

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I

D2-BL

14:15

Satış Yönetimi

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

II

D1

10.01.2023

Salı

10:30

Özel İlgi Turizmi

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I

D1

Turizm Sosyolojisi

Turizm Coğrafyası

Doç. Dr. Samet ÇEVİK

I

D2

11:45

Turizm Ekonomisi

Doç. Dr. Melahat Y. SAÇILIK

II

D1-D2

13:00

Konukla İletişim

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I

D3-D4

14:15

Rekreasyon ve Animasyon

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

II

D3

11.01.2023

Çarşamba

11:00

Turizm İşl. Maliyet Analizleri

Doç. Dr. Melahat Y. SAÇILIK

II

D1

13:00

Mesleki Yabancı Dil

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

II

D2-D3-D4

15:30

Önbüro Hizmetleri

Doç. Dr. Samet ÇEVİK

I

D3-D4

12.01.2023

Perşembe

11:00

Yiyecek İçecek Servisi

Doç. Dr. Melahat Y. SAÇILIK

I

D2-D3-D4

13:00

Otelcilik Otomasyon Sistemleri

Doç. Dr. Melahat Y. SAÇILIK

II

D1-D2

15:30

Turizm Etiği

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

II

D1

18:00

Akademik Türkçe

Öğr Gör. Dr. Önder POTUR

II

İİBF

13.01.2023

Cuma

14:15

Gıda Teknolojisi

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

I

D3-D4

15:30

Turizm ve Kültürel Miras

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

II

D1

16:30

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği

Öğr. Gör. Özlem A. ATASOY

II

D1

16.01.2023 Pazartesi

10:30

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I

D2-BL

13:30

Türk Dili I

Öğr. Gör. Dr. Oğuz DÜZGÜN

I

D2-BL

17.01.2023

Salı

13:30

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I

D2-BL

 

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   YEREL YÖNETİMLER PROGRAMI

 

Sınav Saati

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Sınıfı

Sınav Yeri

09.01.2023

Pazartesi

10:30

Genel İşletme

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I

D3-D4

11:45

Çağdaş Siyasal Akımlar

Dr. Öğr. Üyesi Yasin TURNA

II

D2

13:00

Bilgi İletişim Teknolojileri

Öğr. Gör. Semih SARIİPEK

I

D1

14:15

Türk Teşkilat ve İdare Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Yasin TURNA

II

D3-D4

10.01.2023

Salı

10:30

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Öğr. Gör. Ömer Faruk ÖZEL

II

D3

Ahilik ve Çalışma Hayatı

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

II

D4

11:45

Kamu Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

I

D3-D4

13:00

Genel Ekonomi

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

I

D1-D2

14:15

Girişimcilik

Dr. Öğr. Üyesi Aytaç TOPTAŞ

II

D2

11.01.2023

Çarşamba

11:30

Temel Hukuk

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

I

D2-D3-D4

14:15

İdare Hukuku

Doç. Dr. Onur Kemal YILMAZ

II

D1

15:30

Bürokrasi

Dr. Öğr. Üyesi Yasin TURNA

II

D2

12.01.2023

Perşembe

13:00

Yerel Yönetim Mevzuatı

Doç. Dr. Onur Kemal YILMAZ

II

D3-D4

14:15

Toplum Bilim

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

I

D2-D3-D4

13.01.2023

Cuma

10:30

Karşılaştırmalı Siyasal Sistemler

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

II

D3-D4

11:45

İnsan Kaynakları Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Ali MAZAK

I

D3-D4

Kentleşme ve Konut Politikaları

Öğr. Gör. Dr. Yasemin O. TEKİN

I

D2

16.01.2023

Pazartesi

10:30

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

Öğr. Gör. Onur AKDOĞAN

I

D1

15:00

Türk Dili I

Öğr. Gör. Dr. Oğuz DÜZGÜN

I

D1

17.01.2023

Salı

13:30

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. Pınar AKPINAR

I

D3-D4